Answer :
Answer:
The flowers costed $26 but that is only if he bought 1 snack. It says snacks as in more than one but it didn't specify how many so it depends lol
Step-by-step explanation:
Answer:
The flowers costed $26 but that is only if he bought 1 snack. It says snacks as in more than one but it didn't specify how many so it depends lol
Step-by-step explanation: