Answer :

Estellia

Answer:

$0.40

Step-by-step explanation:

Price of 3 lemons = $1.20

Price of 1 lemon = $1.20 [tex]\div[/tex] 3 = $0.40

$0.40
Reasons : 120/3=40

Other Questions