sebasmrll17 sebasmrll17 Today at 5:19 PM Mathematics Answered Napkins come in a variety of packages. A package of 40 napkins sells for $4.59, and a package of 10 napkins sells for $2.30. Find the unit cost of each package. Which is the better buy? (Round to four decimal places as necessary.)