HELP WITH THIS FREE BRAINLIST

Answer:
$12 more dollars for three packs. Sorry for the slow answer, my mouse keeps disconnecting.
Step-by-step explanation:
First, you need to divide 16 by 4 to get the unit price.
16 ÷ 4 = 4
This means that one pack is $4.
Fill the first column with the number of packs(1), and then the price of it($4).
For the second column, multiply $4 by 2 or just add $4.
4 x 2 = 8
Fill the second column with the number of packs(2), and then the price of them($8).
Finally, multiply $4 by 3, or add $4 to $8.
4 x 3 = 12
Fill the third column with the number of packs(3), and then the price of them($12).