Answered

Georgia bought pears for $6.14. The price of pears is $1.10 per pound. How many pound of pears did she buy? (Round your answer to the nearest hundreths place. )

Answer :

lbullins77

Answer:

5.58

Step-by-step explanation:

Other Questions