Mason spends $24 on hot dogs and buns for his graduation picnic. Hot dogs cost $3 per pack and buns cost $2 per packGraph the equation that models this situation, given that represents packs of hot dogs and y represents packs of buns

Answer :

Answer: i don’t know

Step-by-step explanation: because I don’t know

Other Questions