Answered

Jose graphed the amount of money paid in relation to the Number of avocados bought. Which statement best describes the unit rate for the graph below?

Jose graphed the amount of money paid in relation to the Number of avocados bought. Which statement best describes the unit rate for the graph below? class=

Answer :

cfoster461

Answer:

The answer is c : avacodos cost 5.00 each

Step-by-step explanation:

Other Questions