Answer :

Answer:

$7.69

Step-by-step explanation:

$23.07/3 = $7.69

p4gwykjyyp
Yep that person’s correct al you have to do is divide 23.07$ by 3 and you will get 7.69 so, with that being said each one cost 7.69 and all of them in all is 23.07$. Simply it’s 7.69

Other Questions