Data set #1 Inputs: Total cost(s) to selling point $4 per unit Sales price without further processing $7 per unit Total cost(s) if processed further $7 per unit Sales price if processed further $11 per unit Check figure: Differential Income if processed further $1 per unit Data Set #2 Revenues Costs Income Diffirential Analysis Sell or Process Further Sell (Alternative 1) Process Further Diffirential effect on income (Alternative 2) (Alternative 2)